fbpx
  • Baros Maldives, lüksün zirvesini yaşatan bir cennettir. Kendi özel tropikal adasında konumlanmış bu lüks cennet, el yapımı sahil ve su üstü villalarında kişiye özel romantik bir konaklama sunar. Tropik bir bahçe içerisinde yer alan deluxe spa’da, çiftlere özel tedavi ve masajlarla kendinizi şımartırken, beyaz kumlu plajda güneşin ve balayınızın tadını çıkarın. Yerel ve uluslararası lezzetlerle donatılmış restoranlarında, size özel hazırlanmış eşsiz romantik yemek deneyimleriyle damak zevkinize hitap edin. Su üstü sonsuzluk havuzunda muhteşem okyanus manzaraları eşliğinde yüzerek huzur bulun ve yelkenli gezileri ile keşif turlarına katılarak Maldivler’in büyüleyici güzelliklerini birlikte keşfedin.

    Sizleri Small Luxury Hotels of the World üyesi olan Baros Maldives’de lüks, romantizm ve huzurun buluştuğu bir balayına davet ediyoruz; Five and More Travel’ın kişiye özel balayı deneyimleri ile benzersiz bir balayı yaşayın.

    Five and More Travel’ın dünya çapında anlaşmalı olduğu birbirinden özel ve lüks otellerde, dilediğiniz tarihlerde, Five and More Travel üstün hizmet kalitesi ve en iyi fiyat garantisiyle, size özel planlayacağımız balayınız ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için web sitemizdeki “Bilgi Al” formunu doldurabilir veya +90 (544) 456 84 88 numaralı seyahat hattımız üzerinden seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Vize gerekmemektedir.

Dilediğiniz tarihlerde, Five and More Travel üstün hizmet kalitesi ve en iyi fiyat garantisiyle, size özel planlayacağımız balayınız ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için web sitemizdeki “Bilgi Al” formunu doldurabilir veya +90 (544) 456 84 88 numaralı seyahat hattımız üzerinden seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız