fbpx
  • Ayada Maldives Resort, balayı çiftlerine benzersiz bir tatil deneyimi sunan, Hint Okyanusu’nun kalbinde yer alan muhteşem bir tesistir. Ayada Maldives, bembeyaz kum plajları, berrak denizi ve tropik güzellikteki doğal ortamı ile tanınır. Büyüleyici mercan resifleri ve turkuaz sularla çevrili bu tesiste, çiftlere özel tasarlanmış sahil ve su üstü villalarında, huzur ve mahremiyetin tadını çıkarabilirsiniz.

    Ayada Maldives’in dünya çapında ünlü spa hizmetleri ve gurme restoranları, balayınızı benzersiz kılacak detaylar arasındadır. Size özel romantik bir akşam yemeği için denizin üzerine kurulmuş platformlarda ya da özel havuzlu villanızda güneşin batışını izlerken, Ayada Maldives’in büyüleyici atmosferiyle balayınızın her anı size özel ve unutulmaz olacak.

    Sizleri Leading Hotels of the World üyesi olan Ayada Maldives’de lüks, romantizm ve huzurun buluştuğu bir balayına davet ediyoruz. Five and More Travel’ın kişiye özel balayı deneyimleri ile benzersiz bir balayı yaşayın.

    Five and More Travel’ın dünya çapında anlaşmalı olduğu birbirinden özel ve lüks otellerde, dilediğiniz tarihlerde, Five and More Travel üstün hizmet kalitesi ve en iyi fiyat garantisiyle, size özel planlayacağımız balayınız ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için web sitemizdeki “Bilgi Al” formunu doldurabilir veya +90 (544) 456 84 88 numaralı seyahat hattımız üzerinden seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ayada Maldıves Resort

Vize gerekmemektedir.

Dilediğiniz tarihlerde, Five and More Travel üstün hizmet kalitesi ve en iyi fiyat garantisiyle, size özel planlayacağımız balayınız ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için web sitemizdeki “Bilgi Al” formunu doldurabilir veya +90 (544) 456 84 88 numaralı seyahat hattımız üzerinden seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız