fbpx

Türkiye’nin En İyi Kayak Otelleri

Kış tatili hazırlıklarına başlarken Five and More Travel ekibi olarak sizler için Türkiye içerisinde yer alan farklı bölgelerdeki en iyi kayak otellerini derledik.

Siz de Five and More danışmanlığı eşliğinde kış tatili programınızı organize etmek isterseniz 0544 456 8488 no’lu seyahat hattımız üzerinden bizle iletişime geçebilirsiniz.

https://fiveandmoretravel.com/kendin-tasarla/

Sway Hotel – Palandöken

Büyük ve konforlu 181 adet odasıyla şehir ve doğa manzarasının en iyi örneklerini sunan Sway Hotel, zengin dünya mutfağı seçenekleri ve spa merkeziyle de eşsiz bir deneyim sunuyor. Toplam pist uzunluğunun 12.000 m olduğu tesis, Erzurum şehir merkezinden 5 km, Erzurum Havalimanı’ndan ise 7 km uzaklıkta bulunuyor.

Bof Hotel – Uludağ

2018 yılında Türkiye’nin En İyi Kayak Oteli ödülünü kazanan Bof Hotel, sahip olduğu mimari ve dekorasyonla da dikkat çekmekte ve geniş bir dünya mutfağı seçeneği sunmaktadır. Spa merkezinde sunduğu terapi ve masaj hizmetleriyle de kayak tatilini vazgeçilmez bir deneyimle birleştiriyor.

Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort – Kastamonu

260 oda kapasitesine sahip Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort, tesisteki farklı restoranlarla çeşitli bir lezzet alternatifi sunuyor. Hamam, fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu gibi olanaklarıyla da ziyaretçilerinin farklı beklentilerine cevap veriyor. Kastamonu Havalimanı’na 20 dakikalık mesafede yer alan tesis, kayak tatili yapmak isteyenlere farklı zorluk derecelerine göre sunduğu imkânlarla da tercih ediliyor.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort – Kartalkaya

Butik ve lüks dağ oteli konseptine sahip olan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, üstün hizmet kalitesiyle ön plana çıkmakta ve İsviçre mutfağına ait lezzetlerle oluşturulmuş menüsüyle de ziyaretçilerine özel bir deneyim yaşatmaktadır. 15 adet kayak pistine sahip olan tesiste düzenlenen kayak dersleri de öncelikli olarak tercih edilmesindeki önemli bir kriter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Magna Pivot Hotel – Erciyes / Kayseri

Şale stili konseptiyle ön plana çıkan  Magna Pivot Hotel, hizmet kalitesi anlamında ziyaretçilerinin memnuniyetini merkeze alarak konforlu bir kar tatili imkânı sunuyor. Kayseri Havalimanı’na 20 dakikalık mesafede bulunan tesis, Erciyes’in 2 olimpik pistine de ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır.

Rotalarımız