fbpx

Özel yarattığımız temalar ile standartların dışını çıkıyor size eşsiz bir deneyim sunuyoruz!
5 duyu ile harmanladığımız butik turlarımız ile bambaşka bir seyahat deneyimine hazır mısınız?


Duyular

Gör

Dünyayı bir yerlinin yaşam tarzı ile gözlemleyecek tarih, sanat ve felsefe ile harmanlanan görsel turlarla bölgenin ruhunu yaşayacaksınız.

Duy

Seyahat edilen coğrafyaya özel enstrümanlar, sesler ve müziklerle ruhunuzu dinlendirecek, arındıracaksınız.

Kokla

Yolculuğunuzun konseptine özgün yöresel bitki, kahve & baharat kökenli kokular eşliğinde mekanları keşfedeceksiniz.

Tat

Özgün, yerel, köklü tatların size özel hazırlanan ikram ve sunumları ile tat alma duyunuzun farklı bölgelerini harekete geçireceksiniz.

Dokun

Seyahatimizden elde edilen gelirlerle insanların hayatlarına dokunacak ve ihtiyacı olanların ellerinden tutacaksınız.

Konseptler

Tanenli Rotalar

Titizlikle seçilen otel ve restaurantların özgün menüleriyle, ağzının tadını bilenler için eşsiz deneyimler. Planladığımız birbirinden özgün bağ rotalarımız ile tat alma duyularınınızı yeniden keşfedeceksiniz.

Sanatın Peşinde

Sanatın Peşinde konseptimiz, tarih, sanat ve kültür odaklı turlarımız aracılığıyla dün ve bugünü harmanlayacak ve ufkunuzu genişletecek. Bu deneyimi yaşarken kendinizi dünyaya farklı bir gözle bakarken bulacaksınız.

Yeni Jenerasyon

35 yaşından genç misafirlerimize özel hazırladığımız ‘’ Yeni Jenerasyon’’ kulübümüz ile beraber, eğlence ve aktivelerin bol olduğu özel programlar hazırlıyoruz. Trend mekanların, gece programlarının ve özel etkinliklerin dolu olduğu bu özel programlar ile 18-35 yaş arası müşterilerimize eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Rotalarımız