fbpx
 • 24 -26 Ocak tarihlerinde Serhan Bali ile gerçekleştireceğimiz Mozart Haftası ve Salzburg Kış Klasik Müzik Festivali turumuza siz değerli sanatsever misafirlerimiz davetlisiniz.

  Tarihi, kültürel zenginliği ve doğal güzellikleriyle ünlü Salzburg, 18. yüzyılda ünlü besteci Wolfgang Amadeus Mozart’ın doğum yeri olarak bilinir. Mozart, dünya tarihinin en büyük müzik dehalarından biri olarak kabul edilir ve Salzburg, onun mirasını gururla taşımaktadır. Bu büyük bestecinin anısını yaşatmak için her yıl festival kapsamında özel bir “Mozart Haftası” düzenlenmektedir. Yüzyıllardır düzenlenen bu festival, dünyanın dört bir yanından gelen müzikseverleri kendine çekmektedir ve sanat meraklılarını büyüleyen eşsiz bir etkinlik olarak bilinir.

  Mozart Haftası, Salzburg Klasik Müzik Festivali’nin en özel bölümlerinden biridir. Mozart Haftası (Mozartwoche) kapsamında her yıl ünlü besteci Wolfgang Amadeus Mozart’ı ve müziğini anmak için bir müzik festivali düzenlenmektedir. Bu festival, Mozart’ın doğduğu ve büyüdüğü Avusturya’nın Salzburg şehrinde düzenlenir. Salzburg Mozart Haftası, genellikle Ocak ayının sonlarında veya Şubat ayının başlarında gerçekleşir ve yaklaşık bir hafta sürer.

  Festival, dünyanın dört bir yanından gelen ünlü müzisyenlerin ve orkestraların Mozart’ın eserlerini icra ettiği bir dizi konser ve etkinlik içerir.  Etkinlikler, Mozart’ın hayatı, eserleri ve döneminin müziği etrafında şekillenir. Ünlü opera, senfoni ve oda müziği eserleri, dünyaca ünlü sanatçılar tarafından seslendirilir ve festival boyunca şehrin muhteşem mekanlarında konserler düzenlenir.

  Salzburg Klasik Müzik Festivali, klasik müziğin tutkunları için muhteşem bir deneyim sunan eşsiz bir etkinliktir. Değerli Serhan Bali rehberliğinde gerçekleştireceğimiz bu tur Mozart Haftası’nın büyüleyici atmosferi ve şehrin tarihi dokusuyla birleşen klasik müzik festivali ile birlikte siz değerli misafirlerimize unutulmaz anılar bırakır.

  5 duyu ile harmanladığımız turumuzda bu büyülü etkinliğe tanık olacak bu deneyime siz değerli misafirlerimizi davet ediyoruz!

  Sadece 20 misafirimiz ile gerçekleştireceğimiz bu özel programımıza kayıt olmak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 8488 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel

  Bir Deneyimden Fazlası

Radisson Blu Hotel Altstadt, Salzburg

Schengen Vizesi Gerekmektedir.

24-26 Ocak 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

Serhan Bali İle Mozart Haftası Ve Salzburg Kış Klasik Müzik Festivali 1795 € + 200 €

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

Ist - Salzburg Gidiş Dönüş Thy Ekonomi Sınıfı Biletleri
2 Gece Hotel Radisson Blu Hotel Altstadt Salzburg Konaklaması+ Kahvaltı
Eröffnungskonzert: Mozarteumorchester Salzburg / González-Monjas / Villazón Konser Bileti (110 Euro)
Mozart: La Clemenza Di Tito Konser Bileti (235 Euro)
Faust / Tamestit / Queyras / Bezuidenhout: Von Duo Bis Quartett Konser Bileti (90 Euro)
Serhan Bali Klasik Müzik Danışmanlık Hizmeti
Lokal Rehberlik Hizmeti
Transfer Hizmeti
1 Lüks Akşam Yemeği
Mozart Geburthause & Wohnhaus Giriş Ücretleri
Hohen Salzburg Fortress Çıkış Ücreti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Kişiye Özel Bluetooth Kulaklık Hizmeti
Five And More Travel Danışmanlık Hizmeti
Belirtilen Yiyecek Ve İçecekler Harici Diğer Yemekler Ve İçecekler
Vize Ücreti
Yurt Dışı Harç Pulu

Gidiş:

24 Ocak 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 07:55 08:35
TK-1381 IST SZG

Dönüş:

26 Ocak 2023

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 19:35 00:05
TK-1384 SZG IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız