fbpx
 • 10 – 12 Şubat 2024 tarihlerinde Nükhet Everi ile gerçekleştireceğimiz Kışın Büyüsü: Butik Kars Turu’nda şehrin tarihini ve kültürünü birlikte keşfetmeye hazır mısınız?

  Kars, Türkiye’nin kuzeydoğusunda yer alan tarihi zenginliklere sahip bir şehirdir. M.Ö. 9. yüzyıla kadar uzanan tarihi, Urartular, Persler, Bizans ve Selçuklular gibi çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yaparak şekillenmiştir. Osmanlı İmparatorluğu’nun kontrolüne girmesiyle birlikte uzun yıllar Osmanlı idaresinde kalmış ve bu süreç içerisinde kültürel etkileşimlere açık bir merkez haline gelmiştir.

  Kars’ın mimari dokusu, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait önemli eserleri içerir. Kars Kalesi, şehrin tarihine tanıklık eden önemli bir yapıdır. Ayrıca, Evliya Camii’nin estetik mimarisi ve Fethiye Camii’nin tarihi atmosferi, ziyaretçilere şehirdeki geçmişi hissettirir.

  Doğal güzellikleriyle de ünlü olan Kars, Ani Harabeleri ile tarihî bir atmosfer sunarken, Sarıkamış Kayak Merkezi ve çevresindeki Karagöl, doğa severleri cezbetmektedir. Bu benzersiz birleşim, Kars’ı sadece tarihî bir şehir olmanın ötesinde, kültürel zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle keşfedilmeye değer bir destinasyon haline getirmektedir.

  Nükhet Everi rehberliğinde gerçekleştireceğimiz Kars turumuz, sizi tarihi bir yolculuğa çıkarırken kültürün ve yöresel tatların büyüsünü yaşamanızı sağlar. Kars’ın büyüsüne kapılmak ve bu eşsiz şehri keşfetmek için 5 duyu ile harmanladığımız bu yolculuğumuza sizleri de bekleriz.

  Sadece 20 misafirimiz ile gerçekleştireceğimiz bu özel programımıza kayıt olmak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 8488 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel

  Bir Deneyimden Fazlası

-Kars 1924 Hotel

10 - 12 ŞUBAT 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

NÜKHET EVERİ İLE KIŞIN BÜYÜSÜ: BUTİK KARS TURU 12.950 ₺ +3500 ₺

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

2 GECE KARS 1924 HOTEL KONAKLAMASI VE KAHVALTI
NÜKHET EVERİ REHBERLİK HİZMETİ
2 ÖĞLEN YEMEĞİ
1 AKŞAM YEMEĞİ
MÜZE GİRİŞLERİ
KARS - ERZURUM TREN BİLETİ
ÇILDIR GÖLÜ’NDE ATLI KIZAK ETKİNLİĞİ
İKRAMLAR
BLUETOOTH KULAKLIK HİZMETİ
TUR BOYUNCA TRANSFER HİZMETİ
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
FIVE AND MORE TRAVEL DANIŞMANLIK HİZMETİ
GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
BELİRTİLEN YEMEKLER HACİRİ DİĞER YEMEKLER
İÇECEKLER
BAHŞİŞLER

Gidiş:

10 Şubat 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 09:35 11:45
TK- 2714 IST KSY

Dönüş:

12 Şubat 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 20:50 23:05
TK- 2707 ERZ IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız