fbpx
 • 7-10 Kasım tarihlerinde değerli rehberimiz Murat Yankı ile  sizlere çok özel bir Alba Trüf Festivali ve Piemonte turumuza davetlisiniz.

  Turumuz içerisinde hem Torino şehir merkezi konaklamalısı hem de Benevello konaklaması ile bölgenin en önemli bölgerine ziyaret edeceğimiz ve Alba Beyaz Trüf Festivaline katılacağımız çok özek bir program hazırladık.

  Alba Trüf Festivali, Piemonte bölgesinin kalbi olarak kabul edilen Alba şehrinde her yıl Ekim ayından Aralık ayına dek süren bir gastronomik şölen ve kültürel etkinliktir. Bu festival, beyaz trüf hasadının zirveye ulaştığı zamanda gerçekleşir ve bölgenin dünya çapında üne kavuşmuş farklı trüf çeşitlerini kutlar.

  Festival boyunca bizim de ziyaret edeceğimiz Alba’nın sokakları, trüf satıcıları, yerel üreticiler, şarap imalathaneleri ve geleneksel İtalyan mutfağına ait lezzetlerle dolup taşar. Ziyaretçiler, çeşitli stantlarda taze trüfleri ve trüf ürünlerini deneyebilir, yerel şarapları tadabilir ve yöresel gurme lezzetlerinin keyfini çıkarabilirler.

  Alba Trüf Festivali, Piemonte bölgesinin gastronomik ve kültürel mirasını keşfetmek isteyen herkes için muhteşem bir fırsat sunar. Bu etkinlik, trüfün büyüleyici dünyasını yakından deneyimlemek ve İtalyan mutfağının en özel lezzetlerinden birini tatmak isteyenleri cezbetmektedir.

  Birbirinden özel restaurantlar içerisinde alacağımız özel yemekler, bölgeye özel şarap tadımları ve trüf avı etkinliği ve Alba Beyaz Trüf Festivali ziyaretimiz ile bölgenin gastronomik değerlerini deneyimleyeceğiz 5 duyu ile harmanlanmış bir deneyime hazır mısınız?

  Sadece 20 misafirimiz ile gerçekleştireceğimiz bu özel programımıza kayıt olmak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 8488 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel

  Bir Deneyimden Fazlası

– Villa D’Amelia
– Grand Hotel Sitea 5*

Schengen Vizesi gerekmektedir.

7-10 Kasım 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

Murat Yankı İle Alba Trüf Festivali ve Piemonte Turu 2190 € 2450 €

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

GİDİŞ - DÖNÜŞ THY IST/ MXP EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
2 GECE GRAND HOTEL SITEA 5* TORINO KONAKLAMA + KAHVALTI
1 GECE VILLA D’AMELIA 4* BENEVELLO KONAKLAMASI + KAHVALTI
GRUBA ÖZEL TRÜF AVI DENEYİMİ
2 LÜKS AKŞAM YEMEĞİ
1 LÜKS ÖĞLE YEMEĞİ
1 BEYAZ TRÜF TEMALI ÖĞLE YEMEĞİ
1 ADET LANGHE BÖLGESİNDE BULUNAN ÖZEL BİR ÜRETİCİDE BAROLO TADIMI
MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ
TRANSFER HİZMETLERİ
MURAT YANKI REHBERLİK HİZMETİ
İKRAMLAR
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
FİVE AND MORE TRAVEL DANIŞMANLIK HİZMETİ
BELİRTİLEN YEMEKLER HARİCİ DİĞER YEMEKLER
İÇECEKLER
VİZE ÜCRETİ
YURT DIŞI HARÇ PULU

Gidiş:

7 Kasım 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 08:40 09:40
TK-1873 IST MXP

Dönüş:

10 Kasım 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 18:15 23:10
TK-1876 MXP IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız