fbpx
 • 16-26 Kasım 2024 tarihlerinde Kıvanç Demirel rehberliğinde gerçekleştireceğimiz Asya’nın keşfedilmeyi bekleyen gizemli dokusunu hissedebileceğiniz Vietnam & Laos & Kamboçya turumuza davetlisiniz!

  Asya’nın kalbinde, doğal güzellikleri, kültürel mirası ve tarihi önemiyle Vietnam, Laos ve Kamboçya’yı keşfetmek her seyahatseverin hayalini süsler.

  Vietnam, nefes kesen doğal güzelliklerle dolu olan kıyıları, efsanevi Halong Körfezi’nin kalker adaları ve yemyeşil pirinç tarlalarıyla dikkat çeker. Aynı zamanda buradaki zengin tarihi mirasıyla da göz kamaştırır; antik tapınaklardan savaş anıtına, Ho Şi Minh’in izinde bir yolculuk sizi büyüleyici bir serüvene çıkarır. Bunun yanı sıra, tarihi başkent Hanoi’nin sokaklarında dolaşırken, antik tapınaklara ve Çin etkisiyle şekillenmiş geleneklere tanık olursunuz.

  Laos ise, mistik Mekong Nehri’nin etrafında yayılan sakin bir cennet olarak tanımlanır. Doğal yaşamın hakim olduğu, manastırların sessizliği ile ruhunuzu dinlendirebileceğiniz tarihi şehirler ve gizemli Budist tapınaklarının sakin ve mistik bir atmosferiyle ziyaretçilerini büyüler. Mekong Nehri’in sakin sularında yapılan nehir gezileri, bölgenin barış dolu ruhunu keşfetmek için mükemmel bir yoldur. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Luang Prabang şehri, Budist tapınakları ve Fransız kolonyal mimarisinin etkişiyle şekil almış yapılar benzersiz bir kültür karışımı sunar. Ayrıca, geleneksel Lao mutfağının lezzetlerini tadarken, yerel gece pazarlarında alışveriş yapmak da unutulmaz bir deneyim sunar.

  Kamboçya ise Angkor Wat gibi efsanevi tapınakları ve dünyaca ünlü tarihi yapılarıyla bilinir. Ancak bu ülke sadece bu muhteşem anıttan ibaret değildir. Başkent’in karmaşık tarihi, Khmer dönemine dair dokunaklı anıtlarla doludur. Ülkenin iç kısımlarında bulunan yoğun ormanlar ve eski tapınaklar bölgede keşfetmeye değer yerler arasındadır.

  Asya’nın en zengin kültürel miraslarına sahip olan Vietnam, Laos ve Kamboçya’nın kültürel çeşitliliğini, doğal güzelliklerini ve tarihi zenginliklerini keşfetmek isteyen herkes için benzersiz bir cazibe sunar. Renkli gece pazarları, lezzetli deniz ürünlerinin yer aldığı mutfağı ve güler yüzlü insanlarla dolu bu ülkelerin her biri kendi benzersiz atmosferiyle sizi büyüleyecek olan bu turumuzda unutulmaz anılarla dolu bir seyahat deneyimi siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

  Sadece 20 misafirimiz ile Kıvanç Demirel rehberliğinde gerçekleşecek olan Vietnam, Laos & Kamboçya turumuz, sizi Asya kıtasının derinliklerinde unutulmaz bir yolculuğa çıkarırken tarihin, doğal güzelliklerin ve farklı kültürlerin büyüsünü hissetmenizi sağlar. 5 duyu ile harmanladığımız bu özel programımıza kayıt olmak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 8488 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel

  Bir Deneyimden Fazlası

2 GECE RENAISSANCE RIVERSIDE 5* SAIGON
2 GECE SOFITEL PHOKEETHRA ANGKOR 5*
2 GECE AVANI + 5* HOTEL
2 GECE SOFITEL METROPOLE 5*
2 GECE PARADISE ELEGANCE CRUISE

Vietnam, Laos ve Kamboçya için kapıda vize gerekmektedir.

16-26 Kasım 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

Kıvanç Demirel İle Vietnam & Laos & Kamboçya Turu 5190 $ + 1280 $

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

2 GECE RENAISSANCE RIVERSIDE 5* SAIGON DELUXE RIVERVIEW KONAKLAMASI VE KAHVALTI
2 GECE SOFITEL PHOKEETHRA ANGKOR 5* SUPERIOR ROOM KONAKLAMASI VE KAHVALTI
2 GECE AVANI + 5* HOTEL POOL VIEW ROOM KONAKLAMASI VE KAHVALTI
2 GECE SOFITEL METROPOLE 5* PREMIUM ROOM KONAKLAMASI VE KAHVALTI
2 GECE PARADISE ELEGANCE CRUISE UPPER DECK ROOM KONAKLAMASI VE KAHVALTI
11 ADET ÖZENLE SEÇİLMİŞ AKŞAM YEMEĞİ VE LİMİTLİ İÇKİ SERVİSİ
9 ADET ÖZENLE SEÇİLMİŞ ÖĞLE YEMEĞİ LİMİTLİ İÇKİ SERVİSİ
3 ADET İÇ HAT UÇAK BİLETLERİ
2 ADET MASAJ DENEYİMİ
MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ
TRANSFER HİZMETLERİ
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
SAIGON NEHİR GEZİSİ
VİETNAM - LAOS - KAMBOÇYA İÇİN HAVALİMANI FAST TRACK HİZMETİ
VİETNAM VİZE ONAY MEKTUBU YAZISI
KIVANÇ DEMİREL PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
YEREL REHBERLİK HİZMETLERİ
FIVE AND MORE TRAVEL DANIŞMANLIK HİZMETİ
THY IST- SGN GİDİŞ VE HAN-IST DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI BİLETİ
VİETNAM ( 55 USD), KAMBOÇYA (30 USD) ,LAOS (40 USD ) KAPI VİZELERİ
BELİRTİLEN YEMEKLER HACİRİ DİĞER YEMEKLER VE İÇECEKLER
YURTDIŞI ÇIKIŞ PULU

Gidiş:

16 Kasım 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 03:05 17:00
TK - 162 IST SGN

Dönüş:

26 Kasım 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 22:30 05:30
TK - 165 HAN IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız