fbpx
 • 5-6 Haziran 2024 tarihlerinde, sevgili sanat danışmanımız Feride Çelik ve sevgili rehberimiz Dilan Özdemir eşliğinde gerçekleştireceğimiz 6. Mardin Bienali turumuza siz değerli misafirlerimizi davet ediyoruz!

  Mardin, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir. Özellikle daha önce Mardin’i ziyaret etmiş misafirlerimiz, bu turda Mardin Bienali ile sanat ve kültürün harmonisini keşfetme fırsatı bulacaklardır.

  Mardin Bienali, 2024’te altıncı kez düzenlenecek uluslararası bir sanat etkinliğidir ve bu yılki teması “Daha Uzaklara” olarak belirlenmiştir. Bu bienal, sanat aracılığıyla siyasi, sosyolojik ve sanatsal sorunların ötesine nasıl geçilebileceğini sorgulamayı amaçlamaktadır. Küratörlüğünü Ali Akay’ın yaptığı bienal; güncel sorunları post-kolonyal, feminist ve de-kolonyal bakış açılarıyla ele alarak sanatı toplumsal ve politik bir platform olarak kullanmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda, Mardin’in zengin kültürel mirasıyla etkileşim halinde olacak ve kentin kamusal alanlarını sanat eserleriyle bezeyerek, yerel topluma da dokunmayı amaçlamaktadır.

  Aynı zamanda Mardin’in kozmopolit yapısında farklı kültürlere ait yerleşim yerlerini ve tarihi kiliseleri ziyaret ederek, geleneksel yaşam tarzlarını ve geleneklerini daha yakından inceleme şansına sahip olacağız. Seyahatimiz sırasında, yerel mutfağın lezzetlerini tadacak ve Mardin’in eşsiz yemeklerini yerinde deneyimleyeceğiz. 5-6 Haziran tarihlerinde gerçekleştireceğimiz bu turumuz, Mardin’in yıllar boyunca sürdürdüğü zengin etnik ve kültürel çeşitliliğini daha yakından tanıma fırsatını bizlere sunacaktır.

  Eğer siz de Mardin’i sıra dışı bir şekilde ve sanat özelinde deneyimlemek istiyorsanız, bu turumuz sizin için idealdir.

  Sınırlı kontenjan ile gerçekleştireceğimiz Feride Çelik ile 6. Mardin Bienali “Daha Uzaklara” turumuz hakkında detaylı bilgi almak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 84 88 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel
  Bir Deneyimden Fazlası

– Izala Mardin Butik Hotel

5-6 Haziran 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

Feride Çelik İle 6. Mardin Bienali "Daha Uzağa" 15.950 ₺ +2000 ₺

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

1 GECE İZALA BUTİK HOTEL MARDİN KONAKLAMA + KAHVALTI
FERİDE ÇELİK SANAT DANIŞMANLIĞI HİZMETİ
DİLAN ÖZDEMİR REHBERLİK HİZMETİ
TRANSFER HİZMETİ
1 LÜKS ÖĞLE YEMEĞİ
1 ŞIK AKŞAM YEMEĞİ
MÜZE GİRİŞLERİ
İKRAMLAR
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
KİŞİYE ÖZEL BLUETOOTH KULAKLIK HİZMETİ
FIVE AND MORE TRAVEL DANIŞMANLIK HİZMETİ
IST- MQM GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
BELİRTİLEN YİYECEK VE İÇECEKLER HARİCİ DİĞER YEMEKLER VE İÇECEKLER
BAHŞİŞLER

Gidiş:

5 Haziran 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 08:25 10:25
TK-2674 IST MQM

Dönüş:

6 Haziran 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 20:10 22:25
TK-2679 MQM IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız