fbpx
 • 29 Nisan – 1 Mayıs 2024 tarihlerinde, Dilan Özdemir rehberliğinde gerçekleştireceğimiz Mardin turumuza siz değerli misafirlerimizi davet ediyoruz!

  Mardin, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir. Ancak bu tur, geleneksel turistik rotalardan saparak, sizi gerçek Mardin’i ve derinliklerini keşfetme fırsatı sunar.

  Özellikle daha önce Mardin’i ziyaret etmiş misafirlerimiz, bu turda Mardin’in gizli köylerini ve genellikle unutulmuş bölgelerini keşfetme fırsatı bulacaklardır.

  Mardin, yüzyıllardır etkileyici Mezopotamya Ovası manzaraları ile çevrilidir ve tarihsel olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ortaçağ’dan kalma mimari yapısı, şehre benzersiz bir karakter kazandırmıştır. Mardin, sadece şehir merkezini ziyaret etmek ile içselleştirilemeyecek kadar çeşitliliğe sahip bir şehirdir ve aynı zamanda Süryani ve Ezidi kültürlerini de yakından tanıma fırsatını sunar. Bu kültürlere ait yerleşim yerlerini ve tarihi kiliseleri ziyaret ederek, geleneksel yaşam tarzlarını, kültürlerini ve geleneklerini daha yakından inceleme şansına sahip olacağız. Seyahatimiz sırasında, yerel mutfağın lezzetlerini tadacak ve Mardin’in eşsiz yemeklerini yerinde deneyimleyeceğiz. 29 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde gerçekleştireceğimiz bu turumuz, Mardin’in yıllar boyunca sürdürdüğü zengin etnik ve kültürel çeşitliliğini daha yakından tanıma fırsatını bizlere sunacaktır.

  Eğer siz de Mardin’i sıra dışı bir şekilde deneyimlemek ve geleneksel turistik rotalardan saparak gerçek Mardin’i keşfetmek istiyorsanız, bu turumuz sizin için idealdir.

  Sınırlı kontenjan ile gerçekleştireceğimiz Mardin’in Gizli Hazineleri turumuz hakkında detaylı bilgi almak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 84 88 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel
  Bir Deneyimden Fazlası

İzala Butik Hotel Mardin 4*

29 NİSAN - 1 MAYIS 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

DİLAN R. ÖZDEMİR İLE MARDİN'İN GÖRÜLMEMİŞ GİZLİ HAZİNELERİ 14.450 ₺ + 4000 ₺

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

2 GECE İZALA BUTİK HOTEL MARDİN KONAKLAMA + KAHVALTI
DİLAN R. ÖZDEMİR REHBERLİK HİZMETİ
TRANSFER HİZMETİ
1 LÜKS ÖĞLE YEMEĞİ
1 LÜKS AKŞAM YEMEĞİ
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
KİŞİYE ÖZEL BLUETOOTH KULAKLIK HİZMETİ
BAHŞİŞLER
FIVE AND MORE TRAVEL DANIŞMANLIK HİZMETİ
ISTANBUL - MARDİN GİDİŞ THY EKONOMİ SINIFI BİLETİ
BAHŞİŞLER
BELİRTİLEN YİYECEK VE İÇECEKLER HARİCİ DİĞER YEMEKLER VE İÇECEKLER

Gidiş:

29 Nisan 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 08:25 10:25
TK 2674 IST MQM

Dönüş:

1 Mayıs 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 20:10 22:25
TK 2679 MQM IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız