fbpx
 • 19 – 23 Nisan 2024 tarihinde Bahar Akıncı ile gerçekleştireceğimiz  Feria de Abril Zamanı Endülüs Turumuza, festivalin ruhunu yaşamak isteyen siz değerli misafirlerimiz davetlisiniz!

  Feria de Abril, İspanya’nın güneyindeki Endülüs bölgesinde bahar aylarında düzenlenen geleneksel bir festivaldir. Özellikle Sevilla şehrinde yoğun olarak kutlanan bu renkli etkinlik, geniş bir fuar alanında gerçekleşir ve bir hafta süresince devam eder. Festival, geleneksel İspanyol kıyafetleri olan “traje de gitana” ve “traje corto” ile renklenir. Flamenco müziği ve dansı, festival atmosferini canlandırırken, atlı geçitlerde geleneksel Endülüs kültürü ve zarafeti sergilenir. Festival alanında lezzetli İspanyol mutfağından tapas, paella gibi spesiyaliteler sunulur. Gündüzleri atlı geçitler, danslar ve müzikle dolu etkinlikler düzenlenirken, geceleri ise eğlence, dans ve müzikle dolu partiler festivali tamamlar.

  Bu festivale katılmanın yanı sıra turumuzda Endülüs bölgesinin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü birçok şehrini de ziyaret edeceğiz.  İlk duraklarımızdan birisi olan Ronda, etkileyici El Tajo kanyonu ile ünlüdür ve tarihi Puente Nuevo köprüsü, eski şehir dokusu ile göz kamaştırır. Granada, dünyaca ünlü Alhambra Sarayı’na ev sahipliği yapmasıyla bilinir. Endülüs-Müslüman mimarisinin muazzam örneklerini sergileyen Alhambra, aynı zamanda tarihe yolculuk yapmamız için olanak tanır. Cordoba şehri ise ziyaret edeceğimiz başka bir şehirdir ve  tarih boyunca İslam, Hristiyan ve Musevi kültürlerinin etkileşimine tanıklık etmiş zengin mirasıyla öne çıkmıştır. Cordoba’nın en önemli simgelerinden biri olan Kurtuba Camii de uğrayacağımız turistik destinasyonlar arasındadır. Bir başka durağımız olan Malaga, Akdeniz kıyısında yer alan bir liman şehri olup tarih, sanat ve plaj keyfini bir araya getirir. Picasso Müzesi, Alcazaba Kalesi ve Malagueta Plajı, şehrin çekiciliklerinden sadece birkaçıdır. Her biri kendi özel atmosferi ve tarihî dokusuyla öne çıkan bu şehirler, Endülüs’ün benzersiz çekiciliğini ortaya koyar.

  Turumuz; Endülüs’ün tarihini keşfederken, Feria de Abril festivalinde İspanya’nın kültürel zenginliklerini enerjik bir atmosferde yaşamak isteyen siz değerli misafirlerimiz için unutulmaz bir deneyim sunar.

  Sadece 20 misafirimiz ile gerçekleştireceğimiz ve 5 duyu ile harmanladığımız bu özel programımıza kayıt olmak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 8488 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel

  Bir Deneyimden Fazlası

 • Hotel Eurostars Torre Sevilla 5* 
 • Hotel Barcelo Carmen 4*
 • Hotel Palacio Solecio Malaga 4*

Schengen vizesi gerekmektedir.

19-23 NİSAN 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

BAHAR AKINCI İLE FERIA DE ABRIL ZAMANI ENDÜLÜS 2490 € + 480 €

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

2 GECE HOTEL EUROSTARS TORRE SEVILLA 5* KONAKLAMASI + KAHVALTI
1 GECE HOTEL BARCELO CARMEN GRANADA4* KONAKLAMASI + KAHVALTI
1 GECE HOTEL PALACIO SOLECIO MALAGA 4* KONAKLAMASI + KAHVALTI
THY IST-MALAGA GİDİŞ-DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
LOKAL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
BAHAR AKINCI SEYAHAT DANIŞMANLIK HİZMETİ
TRANSFER HİZMETİ
İKRAMLAR
1 ŞIK AKŞAM YEMEĞİ
2 ÖĞLE YEMEĞİ
FLAMENKO DANS GÖSTERİSİ BİLETİ
MÜZE GİRİŞLERİ
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
FİVE AND MORE TRAVEL DANIŞMANLIK HİZMETİ
BELİRTİLEN YEMEKLER HARİCİ DİĞER YEMEKLER
İÇECEKLER
VİZE ÜCRETİ
YURT DIŞI HARÇ PULU
BAHŞİŞLER

Gidiş:

19 Nisan 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 07:30 11:10
TK-1303 IST AGP

Dönüş:

23 Aralık 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 18:05 23:30
TK-1306 AGP IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız