fbpx
 • 3-5 Şubat tarihlerinde Bahar Akıncı ile gerçekleştireceğimiz Maskelerin İzinde Venedik Karnavalı Turumuza siz değerli misafirlerimiz davetlisiniz!

  Venedik’in tarihi sokaklarında dolaşırken gizemli maske atölyelerinin esintilerini hissetmek, eşsiz kanalları boyunca yürürken karnaval müziklerinin çaldığı o eşsiz atmosferini keşfetmek ve bu büyülü şehirdeki maskeli baloya katılarak unutulmaz bir deneyim yaşamanın heyecanını hissediyorsanız bu turumuz size özel olarak planlandı.

  Venedik, İtalya’nın kuzeydoğusunda, Adriyatik Denizi’nde bir lagün üzerine kurulmuş olan tarihi ve benzersiz bir şehirdir. Antik Roma dönemine kadar uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Lagünler arasında serpilen kanalları, zarif köprüleri ve gotik tarzdaki tarihi binalarıyla Venedik, dünya mirası olarak kabul edilen birçok anıta ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle San Marco Meydanı ve çevresinde bulunan Bazilika di San Marco ve Doge Sarayı, şehrin zengin tarihini yansıtan önemli yapılar arasında yer almaktadır.

  Venedik ayrıca geleneksel maske ve balolu festivalleriyle de ünlüdür. “Carnevale di Venezia” olarak bilinen Venedik Karnavalı, her yıl binlerce kişiyi çekerek renkli kostümleri, gizemli maskeleri ve büyüleyici atmosferiyle öne çıkar. Bu festivale katılanlar, tarihi mekanlarda gerçekleşen gösteriler, konserler ve maskeli balolar ile geleneksel Venedik atmosferini yaşama fırsatı bulurlar. Venedik Karnavalı, tarih boyunca şehrin zengin aristokrasisinin ve halkının sosyal etkileşimini simgeler ve her yılın şehirdeki en renkli ve büyüleyici etkinliklerinden biridir.

  Bu maske ve balolu festival geleneği, Venedik’in tarihindeki aristokratik kültür ve maskeli balolara dayanmaktadır. Maskeler, sosyal sınıflar arasındaki farkları gizlemek ve eşitlik yaratmak amacıyla kullanılırdı. Bugün, Venedik Karnavalı ve benzeri etkinlikler, bu tarihi gelenekleri sürdürerek ziyaretçilere unutulmaz deneyimler sunmaktadır.

  5 duyu ile harmanladığımız turumuzda bu büyülü etkinliğe tanık olunacak bu deneyime siz değerli misafirlerimizi davet ediyoruz!

  Sadece 20 misafirimiz ile gerçekleştireceğimiz bu özel programımıza kayıt olmak için bilgi al formumuzu doldurabilir ya da +90 544 456 8488 no’lu Five and More Travel Seyahat Hattı üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

  Five and More Travel

  Bir Deneyimden Fazlası

-Hotel Splendid Venice 4* 

Schengen Vizesi gerekmektedir.

3-5 Şubat 2024

Double Oda Kişi Başı

SIngle Oda Kişi Başı

Bahar Akıncı ile Maskelerin İzinde Venedik Karnavalı 2390 € + 350 €

Hizmetler

Fiyata Dahil Olan

Fiyata Dahil Olmayan

THY IST- VENEDİK GİDİŞ VE DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI BİLETİ
2 GECE HOTEL SPLENDID VENICE 4* KONAKLAMASI VE KAHVALTI
2. AKŞAM YEMEKLİ BALOSUNA KATILIMI (380 EURO)
MASKE YAPIM ATÖLYESİ
1 ADET LÜKS ÖĞLE YEMEĞİ
MURANO CAM MÜZESİ VE FABRİKA ZİYARETİ
1. VE 3. GÜN HAVAALANI İLE VENEDİK ŞEHİR MERKEZİ ARASI ÖZEL TRANSFER
ŞEHİR MERKEZİ İLE OTEL ARASI WATER TAXİ İLE OTELE ULAŞIM
GİDİŞ VE DÖNÜŞ HAVALİMANI - OTEL BAGAJ TRANSFERLERİ
ÖZEL TEKNE İLE MURANO VE BURANO ADA ZİYARETLERİ
BLUETOOTH KULAKLIK HİZMETİ
ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
BAHAR AKINCI SEYAHAT DANIŞMANLIK HİZMETİ
SERAP MUMCU GURONAZZO PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
FIVE AND MORE TRAVEL DANIŞMANLIK HİZMETİ
BELİRTİLEN YEMEKLER HACİRİ DİĞER YEMEKLER
İÇECEKLER
YURTDIŞI ÇIKIŞ PULU
VİZE ÜCRETİ
BALO İÇİN DÖNEM TEMALI KOSTÜM KİRALAMA (3 KATEGORİ BULUNMAKTA OLUP 280 EURO’DAN BAŞLAMAKTADIR)

Gidiş:

3 Şubat 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 08:10 08:45
TK- 1867 IST VCE

Dönüş:

5 Şubat 2024

Uçuş

Kalkış

Varış

THY 19:35 00:05
TK-1870 VCE IST

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kaç kişi seyahat edeceksiniz?

Rotalarımız